Powerbank BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000
Відео 2Фото 12 |
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000
Усі ціни 27 →Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Pro Digital 10000mAh 22.5W Black (PPBD04 | 1 029 грн. |
Внешний аккумулятор Baseus Power Bank 10000mAh Bipow Pro Digital Display 2 | 1 042 грн. |
Зовнішній акумулятор Baseus Power Bank 10000mAh Bipow Pro Digital Display | 1 042 грн. |
Батарея універсальна Baseus Bipow Pro 10000mAh 22.5W Violet (PPBD040005) P | 1 062 грн. |
Повербанк Baseus Bipow Pro Digital Display Fast Charge 10000 mAh 22.5W Bla | 867 грн. |
ще 20 пропозицій
Найкращий павербанк із компактних моделей, вибравши саме цього "малюка" для живлення wifi роутера та абоненського терміналу, а також для заряджання свого redmi note7. Це нова модель від BASEUS яка має кращу батарею, яка має перевагу в компактності та має легшу вагу ніж у інших моделях, але об'єм той самий, хто поважний це помітити в характеристиках. Павербанк має високоякісні позолочені, або латунні розєми, потужності павербанку вистачити на всі потреби, він дуже зручний, без лишніх розємів, це крута річ на кожен день. Компактність, потужність, швидка зарядка, нова покращена модель, супер зручна форма, невеликий вага 360гр. Одна деталь, якщо заряджати його простою зарядкою то ствоте наніч і вранці буде 100%, а якщо маєте швидку зарядку, то буде нормально заряджатись. Oleksandr Bedrenko: користуюся BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000
Ціни на BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Bipow Pro Digital Display 20W 10000 | від 749 грн. | 31 пропозиція | ||
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 10000 | від 789 грн. | 31 пропозиція | ||
BASEUS Bipow Pro Digital Display 22.5W 20000 | від 599 грн. | 99 пропозицій |