Навушники
Awei A960BL
Відео 1Фото 6 |
Awei A960BL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Awei A960BL
Усі ціни 7 →Спортивні Вакуумні Bluetooth навушники AWEI MDR A960BL+BT | 507 грн. |
Бездротові навушники Bluetooth з мікрофоном Awei A960BL, Чорний | 580 грн. |
Навушники бездротові Bluetooth з мікрофоном Awei A960BL, золоті | 523 грн. |
Вакуумні Bluetooth навушники AWEI MDR A960BL + BT Бездротові | 497 грн. |
Вакуумні Bluetooth навушники AWEI MDR A960BL + BT Невагомі | 497 грн. |
Вакуумні Bluetooth спортивні навушники AWEI MDR A960BL + BT | 497 грн. |
Навушники бездротові Bluetooth з мікрофоном Awei A960BL, золоті | 506 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →