Кухонний ніж Lessner 77855-2
Lessner 77855-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lessner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lessner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner 77855-2
Lessner 77855-2 12.3 см 77855-212.3см | 175 грн. |
Кухонний ніж Lessner універсальний 12.3 см (77855-2) | 175 грн. |
Універсальний ніж Lessner 77855-2 (12,3 см) | 252 грн. |
Ніж універсальний Lessner 77855-2 123 мм | 266 грн. |
Кухонний ніж Lessner універсальний 12.3 см (77855-2) | 225 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →