Кухонний ніж Lessner 77855-1
Lessner 77855-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lessner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lessner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner 77855-1
Lessner 77855-1 8.5 см 77855-18.5см | 165 грн. |
Кухонний ніж Lessner для овочів 8.5 см (77855-1) | 165 грн. |
Кухонний ніж для овочів Lessner 77855-1 (8,5 см) | 190 грн. |
Ніж овочевий Lessner 77855-1 85 мм | 249 грн. |
Кухонний ніж Lessner для овочів 8.5 см (77855-1) | 212 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →