Кухонний ніж Lessner 77827
Lessner 77827 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lessner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lessner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner 77827
Lessner 9,5 см (77827) 9,5см(77827) | 229 грн. |
Кухонний ніж Lessner для овочів 9.5 см (77827) | 229 грн. |
Нiж LESSNER для овочів L = 9,5см 77827 120 | 327 грн. |
Набір ножів для овочів Lessner 24 шт 77827 (L=9,5 см) | 344 грн. |
Кухонний ніж Lessner для овочів 9.5 см (77827) | 305 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →