Кухонний ніж Arcos Niza 135200
Arcos Niza 135200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Niza 135200
Кухонный нож Arcos Niza для овощей 110 мм (135200) 135200 | 822 грн. |
Ніж для овочів Arcos Іспанія Niza 11 см 135200 FD | 301 грн. |
Ніж для овочів Niza 110 мм Arcos (135200) | 218 грн. |
Ніж для овочів Arcos Niza довжина 11 см (135200) | 235 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →