Кухонний ніж Tramontina Ultracorte 23860/104
Tramontina Ultracorte 23860/104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Ultracorte 23860/104
Усі ціни 18 →Нож TRAMONTINA ULTRACORTE нож кухонный 102 мм инд.блистер (23860/104) 2386 | 497 грн. |
Tramontina ULTRACORTE ніж кухонний 102 мм інд.блістер (23860/104) 23860/10 | 317 грн. |
TRAMONTINA ULTRACORTE 23860/104 | 349 грн. |
Нож кухонный для овощей 102 мм Tramontina Ultracorte (23860/104) 23860/104 | 225 грн. |
Ніж кухонний для овочів 102 мм Tramontina Utracorte (23860/104) | 225 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →