Кухонний ніж Lessner 77841
Lessner 77841 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lessner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lessner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner 77841
Lessner 77841 8.5 см 778418.5см | 179 грн. |
Кухонний ніж Lessner для овочів 85 мм (77841) | 178 грн. |
Нiж LESSNER для овочів L=8,5см 77841 | 239 грн. |
Кухонний ніж для овочів Lessner 77841 (8,5 см) | 183 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →