Кухонний ніж Lessner 77833
Lessner 77833 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lessner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lessner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner 77833
Усі ціни 7 →Lessner 77833 8.6 см 778338.6см | 155 грн. |
Ніж для овочів Lessner 8.6 см (77833) | 152 грн. |
Ніж LESSNER для овочів L = 8,6см (77833) (120) | 202 грн. |
Набір ножів для овочів Lessner 24 шт 77833 (L=8,6 см) | 195 грн. |
Ніж для овочів Lessner 8.6 см (77833) | 172 грн. |
Ніж Lessner для овочів 77833 2355 | 170 грн. |
Ніж для чищення овочів Lessner 8,6 см із нержавіючої сталі 77833 | 185 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →