Кухонний ніж BergHOFF Leo Slate 3950347
BergHOFF Leo Slate 3950347 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Slate 3950347
Нож универсальный Berghoff Slate 12 см 3950347 | 229 грн. |
Ніж універсальний BergHOFF Slate 12 см (3950347) | 229 грн. |
Ніж універсальний BergHOFF Leo Slate 12см 3950347 | 229 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →