Приціл Leupold Mark 5HD 3.6-18x44 M5C3 FFP Illum PR1-MIL (180725)
Відео 3Фото 5 |
Leupold Mark 5HD 3.6-18x44 M5C3 FFP Illum PR1-MIL
Тип:оптичний
Кратність збільшення:3.6 – 18 x
Діаметр об'єктива:44 мм
Поле зору на 100 м:9.4 – 1.9 м
Безперервна робота:до 1800 год
Довжина прицілу:307 мм
Всі характеристики
Характеристики Mark 5HD 3.6-18x44 M5C3 FFP Illum PR1-MIL
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leupold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leupold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leupold Mark 5HD 3.6-18x44 M5C3 FFP Illum PR1-MIL
180725 Приціл оптичний LEUPOLD Mark 5HD 3.6-18x44 (35mm) M5C3 FFP Illum. P | 141 200 грн. |
Приціл LEUPOLD Mark 5HD 3.6-18x44 труба 35мм M5C3 FFP Illum. PR1-MIL | 144 730 грн. |
Приціл оптичний LEUPOLD Mark 5HD 3.6-18x44 (35mm) M5C3 FFP Illum. PR1-MIL | 144 730 грн. |
Відеоогляди