Карта пам'яті SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 256 ГБ
Відео 1Фото 7 |
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 256 ГБ
Усі ціни 28 →Карта пам'яті SanDisk 256GB Sdhc Ultra Class 10 UHS-I (SDSDUNR-256G-GN3IN) | 1 570 грн. |
Карта памяти SanDisk 256GB Sdhc Ultra Class 10 UHS-I (SDSDUNR-256G-GN3IN) | 1 566 грн. |
Карта памяти SanDisk 256gb sd class 10 uhs-i Ultra (sdsdunr-256g-gn3in) | 1 565 грн. |
SanDisk Ultra SDHC (UHS-1) 256Gb class 10 100Mb/s (SDSDUNR-256G-GN3IN) | 1 517 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 256GB SD class 10 UHS-I Ultra (SDSDUNR-256G-GN3IN) | 1 708 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10
Ціни на SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 64 ГБ | від 319 грн. | 8 пропозицій | ||
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 128 ГБ | від 562 грн. | 22 пропозиції | ||
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 100MB/s Class 10 256 ГБ | від 799 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →