Карта пам'яті Transcend SDXC 300S 256 ГБ (TS256GSDC300S)
Transcend SDXC 300S 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SDXC 300S 256 ГБ
Усі ціни 30 →Карта памяти Transcend 256GB Sdxc Class 10 UHS-I U3 V30 (TS256GSDC300S) | 881 грн. |
Карта пам'яті Transcend 256GB Sdxc Class 10 UHS-I U3 V30 (TS256GSDC300S) | 889 грн. |
Transcend SDXC 256GB 300S Class 10 UHS-I U3 V30 (TS256GSDC300S) | 924 грн. |
Карта пам'яті Transcend 256GB SDXC class 10 UHS-I (TS256GSDC300S) | 1 024 грн. |
Карта памяти Transcend TS256GSDC300S 256GB UHS-I U3 SD Card | 793 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend SDXC 300S
Ціни на Transcend SDXC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDXC 300S 64 ГБ | від 278 грн. | 24 пропозиції | ||
Transcend SDXC 300S 128 ГБ | від 425 грн. | 27 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 256 ГБ | від 548 грн. | 30 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 512 ГБ | від 1 447 грн. | 27 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 1 ТБ | від 3 475 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →