SSD Lexar Armor 700 LAR700X004T-RNBNG 4 TB
![]() |
Lexar LAR700X004T-RNBNG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lexar Armor 700 LAR700X004T-RNBNG
| Ціни на Lexar Armor 700 LAR700X004T-RNBNG |
|---|---|---|---|---|
| Lexar Armor 700 LAR700X001T-RNBNG 1 TB | від 18 713 грн. | 1 пропозиція | ||
| Lexar Armor 700 LAR700X002T-RNBNG 2 TB | від 31 601 грн. | 1 пропозиція | ||
| Lexar Armor 700 LAR700X004T-RNBNG 4 TB | від 73 084 грн. | 1 пропозиція | ||
Відеоогляди
Рекомендуємо