Оперативна пам'ять Lexar THOR Gaming DDR4 2x8Gb LD4U08G36C18LG-RGD
Фото 26 |
Lexar LD4U08G36C18LG-RGD 3200 МГц CL16 3600 МГц CL18 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar THOR Gaming DDR4 2x8Gb LD4U08G36C18LG-RGD
Усі ціни 29 →Lexar DDR4 16GB (2x8GB) 3600Mhz Thor Black (LD4U08G36C18LG-RGD) LD4U08G36C | 1 839 грн. |
Lexar 16 Gb (2x8GB) DDR4 3600 Mhz Thor White (LD4BU008G-R3600GDWG) | 1 824 грн. |
Lexar 16 Gb (2x8GB) DDR4 3600 Mhz Thor White (LD4BU008G-R3600GDWG) | 1 880 грн. |
Lexar DDR4 16GB (2x8GB) 3600 MHz Thor White LD4BU008G-R3600GDWG | 1 759 грн. |
Lexar® 2x8GB THOR DDR4 3600 UDIMM XMP Memory with White heatsink. Dual pac | 1 877 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Lexar THOR Gaming DDR4 2x8Gb
Ціни на Lexar THOR Gaming DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Lexar THOR Gaming DDR4 2x8Gb LD4BU008G-R3200GDXG | від 1 529 грн. | 20 пропозицій | ||
Lexar THOR Gaming DDR4 2x8Gb LD4U08G36C18LG-RGD | від 1 719 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →