Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x8Gb PVB416G360C8K
Відео 10Фото 13 |
Patriot Memory PVB416G360C8K 3000 МГц CL16 3200 МГц CL16 3600 МГц CL17 (17-19-19-39) 3600 МГц CL18 (18-22-22-42) 4000 МГц CL19 4400 МГц CL18 |
|
Оверклокерський двоканальний комплект модулів оперативної пам'яті стандарту DDR4, здатний із коробки працювати з тактовою частотою 3600 МГц. Складається з кількох вугільно-чорних модулів Viper Blackout об'ємом по 8 ГБ, які належать до 4-го покоління пам'яті Patriot Viper. Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, створений для потреб геймерів, ентузіастів розгону та власників робочих станцій, які шукають оптимальне співвідношення між ціною та продуктивністю.
Завдяки підвищеній тактовій частоті до 3600 МГц, комплект Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x8Gb демонструє високу пропускну здатність до 28800 МБ/с. У Patriot відповідально підходять до відбору чіпів пам'яті, тому всі представники цього сімейства мають непоганий розгінний потенціал, а пікова частота для подібного комплекту може досягати 4266 МГц (прим: при латентності CL18).
Змінити штатні налаштування комплекту можна за допомогою ручного перебору параметрів у BIOS або за допомогою активації автоматичного XMP-профілю з налаштуваннями розгону. Щоб підвищити шанси на успішний розгін та покращити працездатність, обидві планки оснастили масивними металевими теплонаймачами висотою 42.6 мм. Працездатність комплекту була ретельно протестована з конфігураціями на базі чіпів AMD Ryzen та Intel Core, які вийшли за останні 7 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x8Gb PVB416G360C8K
Усі ціни 32 →Patriot DDR4 16GB (2x8GB) 3600Mhz Viper 4 Blackout (PVB416G360C8K) PVB416G | 1 855 грн. |
Модуль пам`яті DDR4 2x8GB/3600 Patriot Viper 4 Blackout (PVB416G360C8K) PV | 1 512 грн. |
Patriot 16 Gb DDR4 2x8GB 3600MHz Viper 4 Blackout (PVB416G360C8K) | 1 598 грн. |
Patriot 16 Gb DDR4 2x8GB 3600MHz Viper 4 Blackout (PVB416G360C8K) | 1 547 грн. |
Память для настільних компютерів Patriot 16 GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz Viper | 1 685 грн. |
2 2 0 6 |
Взяв набір 2х8 3600мгц, нічого не робив, хмр поставив і вона сама взяла чесних своїх 3600 із таймінгами 17-19-19-39, мені для райзена 3100 вистачить ціна-якість, тримає 3600 у стрес-тесті, НАКЛІЄВКА VIPER GAMING Схожа на гребінець Игорь: користуюся Patriot Memory PVB416G360C7K менше місяця |
Взяв із частотою 3600. Xmp профіль не проходить стрес тести. Взагалі на 3600мгц стабільно не хоче працювати, навіть із завищеними таймінгами та 1.4в напругу. Стабільно працює на 3400мгц 17-18-18-18-36, CR1. 1.35в. Чіпи hynix. Ryzen 2600, MSI x570. Ціна, охолодження Розгін Константин С: користуюся Patriot Memory PVB416G360C7K кілька місяців |
Модификації Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x8Gb
Ціни на Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x8Gb PVB416G300C6K | від 1 550 грн. | 11 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x8Gb PVB416G320C6K | від 1 548 грн. | 35 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x8Gb PVB416G360C7K | від 4 283 грн. | 2 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x8Gb PVB416G360C8K | від 1 499 грн. | 32 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x8Gb PVB416G400C9K | від 4 599 грн. | 17 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper 4 Blackout DDR4 2x8Gb PVB416G440C8K | від 4 263 грн. | 3 пропозиції |