Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C19D-16GVRB
Відео 25Фото 3 |
G.Skill F4-3600C19D-16GVRB |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C19D-16GVRB
Усі ціни 47 →G.Skill DDR4 16GB (2x8GB) 3600Mhz Ripjaws V Red (F4-3600C19D-16GVRB) F4-36 | 1 679 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 16GB (2x8GB) C19-20-20-40 F4-36 | 1 677 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 G.Skill Ripjaws V 2x8GB 3600MHz Blazing Red (F4-3600C1 | 1 619 грн. |
G.Skill 16 Gb (2x8GB) DDR4 3600 MHz Ripjaws V (F4-3600C19D-16GVRB) | 1 707 грн. |
G.Skill 16 Gb (2x8GB) DDR4 3600 MHz Ripjaws V (F4-3600C19D-16GVRB) | 1 661 грн. |
ще 20 пропозицій
2 3 5 8 |
купив цю оперативку, поставив хмп, але таймінги замість сл19, сл20, хто зіткнувся з тією ж проблемою відгукніться будь ласка частота при рідному хмп не працює на заявлених таймінгах |
бравши під ryzen 3 3100, тепер під ryzen 7 5800x3d.
користуюсь рік, працює без нарікань. Вимкнувши файл пікачки — почалися фрізи всієї системи… на 24гб на 2400 таких проблем не було. але можливо це просто біда в обсягу пам'яті. словом, не виключайте файл підкачки) все дуже круто не виявив, хіба зовнішній вигляд ullosah: користуюся G.Skill F4-4000C18D-16GVK більше року |
розгін Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GVRB до 3400МГц таймінги при розгоні 18-20-20-42 cr2 стабільна система пам'ять двох рангова ціна якість немає валентин христенко: користуюся G.Skill F4-3000C16D-16GVRB кілька місяців |
Показано 3 з 18 відгуків
ще 10 відгуків
Показано 3 із 14 запитань
ще 11 запитань
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2133C15D-16GVR | від 4 386 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GVR | від 2 478 грн. | 5 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GVR | від 2 002 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2666C15D-16GVR | від 2 451 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2666C19D-16GVR | від 1 652 грн. | 31 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GVRB | від 2 470 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GVR | від 4 265 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVKB | від 1 546 грн. | 83 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C14D-16GVKA | від 7 261 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVK | від 5 462 грн. | 10 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVKC | від 1 907 грн. | 40 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C18D-16GVK | від 1 542 грн. | 57 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C19D-16GVRB | від 1 616 грн. | 48 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK | від 1 829 грн. | 50 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4400C18D-16GVKC | від 2 780 грн. | 35 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4600C19D-16GVKE | від 3 860 грн. | 33 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-5066C20D-16GVK | від 7 024 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →