SSD Lexar NS100 LNS100-2TRB 2 ТБ
Відео 11Фото 3 |
Lexar LNS100-2TRB 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar NS100 LNS100-2TRB 2 ТБ
Усі ціни 16 →Lexar NS100 3D NAND TLC 2TB 2.5" (LNS100-2TRB) LNS100-2TRB | 5 269 грн. |
Lexar NS100 2 Tb (LNS100-2TRB) | 5 205 грн. |
Lexar NS100 2 Tb (LNS100-2TRB) | 5 059 грн. |
SSD-накопичувач Lexar NS100 2TB 2.5" SATA (LNS100-2TRB) | 5 219 грн. |
SSD-накопичувач Lexar NS100 SATA III 2TB (LNS100-2TRB) LNS100-2TRB | 5 259 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lexar NS100 LNS100-2TRB
Ціни на Lexar NS100 LNS100-2TRB |
---|---|---|---|---|
Lexar NS100 LNS100-128RB 128 ГБ | від 569 грн. | 14 пропозицій | ||
Lexar NS100 LNS100-256RB 256 ГБ | від 836 грн. | 16 пропозицій | ||
Lexar NS100 LNS100-512RB 512 ГБ | від 1 479 грн. | 21 пропозиція | ||
Lexar NS100 LNS100-1TRB 1 ТБ | від 2 200 грн. | 26 пропозицій | ||
Lexar NS100 LNS100-2TRB 2 ТБ | від 4 959 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →