SSD GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2 2 ТБ
Відео 3Фото 6 |
GOODRAM SSDPR-CX400-02T-G2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2 2 ТБ
Усі ціни 39 →GoodRAM CX400 Gen.2 3D NAND 2TB 2.5" (SSDPR-CX400-02T-G2) SSDPR-CX400-02T- | 5 649 грн. |
Ssd накопичувач Goodram CX400 gen.2 2 TB (SsdPR-CX400-02T-G2) | 5 495 грн. |
Goodram CX400 gen.2 2 Tb (SSDPR-CX400-02T-G2) | 5 328 грн. |
Goodram CX400 gen.2 2 Tb (SSDPR-CX400-02T-G2) | 5 481 грн. |
SSD-накопичувач Goodram CX400 Gen.2 2TB 2.5" SATAIII 3D NAND TLC (SSDPR-CX | 5 509 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2
Ціни на GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-128-G2 128 ГБ | від 588 грн. | 61 пропозиція | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-256-G2 256 ГБ | від 869 грн. | 69 пропозицій | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-512-G2 512 ГБ | від 1 359 грн. | 81 пропозиція | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-01T-G2 1 ТБ | від 2 289 грн. | 69 пропозицій | ||
GOODRAM CX400 GEN.2 SSDPR-CX400-02T-G2 2 ТБ | від 5 244 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →