SSD Lexar NS100 LNS100-256RB 256 ГБ
Відео 11Фото 3 |
Lexar LNS100-256RB 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar NS100 LNS100-256RB 256 ГБ
Усі ціни 19 →Lexar NS100 3D NAND TLC 256GB 2.5" (LNS100-256RB) LNS100-256RB | 955 грн. |
SSD-накопичувач LEXAR NS100 256GB 2.5" SATAIII (LNS100-256RB) | 959 грн. |
SSD накопичувач 256Gb Lexar NS100 (LNS100-256RB) LNS100-256RB | 899 грн. |
SSD-накопичувач Lexar NS100 SATA III 256GB (LNS100-256RB) LNS100-256RB | 939 грн. |
SSD накопитель Lexar NS100 256 GB (LNS100-256RB) LNS100-256RB | 947 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lexar NS100 LNS100-256RB
Ціни на Lexar NS100 LNS100-256RB |
---|---|---|---|---|
Lexar NS100 LNS100-128RB 128 ГБ | від 579 грн. | 15 пропозицій | ||
Lexar NS100 LNS100-256RB 256 ГБ | від 836 грн. | 19 пропозицій | ||
Lexar NS100 LNS100-512RB 512 ГБ | від 1 479 грн. | 23 пропозиції | ||
Lexar NS100 LNS100-1TRB 1 ТБ | від 2 200 грн. | 43 пропозиції | ||
Lexar NS100 LNS100-2TRB 2 ТБ | від 4 971 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →