SSD Lexar NS100 LNS100-128RB 128 ГБ
Відео 11Фото 3 |
Lexar LNS100-128RB 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar NS100 LNS100-128RB 128 ГБ
Усі ціни 14 →Lexar NS100 3D NAND TLC 128GB 2.5" (LNS100-128RB) LNS100-128RB | 595 грн. |
SSD-накопичувач LEXAR NS100 128GB 2.5" SATAIII (LNS100-128RB) | 589 грн. |
SSD-накопичувач Lexar NS100 SATA III 128GB (LNS100-128RB) LNS100-128RB | 579 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 128GB NS100 Lexar (LNS100-128RB) LNS100-128RB | 623 грн. |
Lexar 128GB NS100 (LNS100-128RB) LNS100-128RB | 713 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lexar NS100 LNS100-128RB
Ціни на Lexar NS100 LNS100-128RB |
---|---|---|---|---|
Lexar NS100 LNS100-128RB 128 ГБ | від 579 грн. | 14 пропозицій | ||
Lexar NS100 LNS100-256RB 256 ГБ | від 836 грн. | 17 пропозицій | ||
Lexar NS100 LNS100-512RB 512 ГБ | від 1 479 грн. | 21 пропозиція | ||
Lexar NS100 LNS100-1TRB 1 ТБ | від 2 200 грн. | 41 пропозиція | ||
Lexar NS100 LNS100-2TRB 2 ТБ | від 4 968 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →