Монітор LG 27MP400 27 "
Відео 10Фото 15 |
LG 27MP400 27 "
24 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити LG 27MP400 27 "
Усі ціни 58 →LG 27'' 27MP400-B Black 27MP400-B | 4 999 грн. |
Монітор LG 27" 27MP400-B | 4 999 грн. |
LCD монитор 27" LG 27MP400-B (27MP400-B) | 4 981 грн. |
LG 27MP400-B | 5 024 грн. |
Монітор 27" LG 27MP400-B | 4 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації LG 27MP400
Ціни на LG 27MP400 |
---|---|---|---|---|
LG 24MP400 24 " | від 3 833 грн. | 57 пропозицій | ||
LG 27MP400 27 " | від 4 924 грн. | 58 пропозицій |