Пральна машина LG AI DD F2DV5S8S2TE сріблястий
Фото 5 |
LG AI DD F2DV5S8S2TE сріблястий білий сріблястий |
|
Технологія AI DD автоматично визначає тип тканини та встановлює відповідний режим прання. Прання паром. Управління за допомогою голосового помічника.
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LG AI DD F2DV5S8S2TE сріблястий
Усі ціни 24 →Прально-сушильна машина LG F2DV5S8S2TE | 29 568 грн. |
Прально-сушильна машина автоматична LG F2DV5S8S2TE | 25 500 грн. |
Прально-сушильна машина автоматична LG F2DV5S8S2TE | 28 154 грн. |
Стиральная машина Lg F2DV5S8S2TE | 31 490 грн. |
LG F2DV5S8S2TE | 25 500 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації LG AI DD F2DV5S8S2TE
Ціни на LG AI DD F2DV5S8S2TE |
---|---|---|---|---|
LG AI DD F2DV5S8S0 білий | від 25 290 грн. | 14 пропозицій | ||
LG AI DD F2DV5S8S2TE сріблястий | від 20 760 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →