Пральна машина LG AI DD F2DV9S8H2E білий
Фото 13 |
LG AI DD F2DV9S8H2E білий |
|
Технологія AI DD автоматично визначає тип тканини та встановлює відповідний режим прання. Прання паром. Управління за допомогою голосового помічника.
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LG AI DD F2DV9S8H2E білий
Усі ціни 21 →Прально-сушильна машина автоматична LG F2DV9S8H2E | 28 300 грн. |
Пральна-сушильна машина LG F2DV9S8H2E | 29 779 грн. |
Прально-сушильна машина автоматична LG F2DV9S8H2E | 28 872 грн. |
Стиральная машина Lg F2DV9S8H2E | 29 569 грн. |
LG F2DV9S8H2E | 29 500 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →