Морозильний лар Liberton LCF 200 MD 200 л
Фото 4 |
Liberton LCF 200 MD |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
15 вересня 2019, 09:02
Почему на камере горт три индикатора и плохо морозит #
Почему горят три индикатора и плохо морозит?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Liberton LCF 200 MD
Ціни на Liberton LCF 200 MD |
---|---|---|---|---|
Liberton LCF 100 MD 100 л | від 6 035 грн. | 1 пропозиція | ||
Liberton LCF 200 MD 200 л | від 8 284 грн. | 2 пропозиції | ||
Liberton LCF 250 MD 250 л | від 8 759 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →