Морозильний лар Gorenje FH 19 EAW 191 л
Gorenje FH 19 EAW |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje FH 19 EAW 191 л
Усі ціни 15 →Морозильна скриня Gorenje FH 19 EAW | 9 418 грн. |
Морозильна скриня Gorenje FH19EAW | 9 330 грн. |
Gorenje FH19EAW | 10 500 грн. |
Морозильный ларь Gorenje, 191л, а+, st, Дисплей, белый fh19eaw | 10 261 грн. |
Gorenje Gorenje FH19EAW | 10 299 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Gorenje FH 19 EAW
Ціни на Gorenje FH 19 EAW |
---|---|---|---|---|
Gorenje FH 14 EAW 142 л | від 8 214 грн. | 31 пропозиція | ||
Gorenje FH 19 EAW 191 л | від 9 330 грн. | 15 пропозицій | ||
Gorenje FH 50 EAW 497 л | від 17 299 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →