Морозильний лар Liberton LCF 290 H 290 л
Liberton LCF 290 H 2021 рік |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LCF 290 H 290 л
Усі ціни 25 →Морозильна скриня Liberton LCF-290H | 12 499 грн. |
Морозильна скриня Liberton LCF-290H | 11 865 грн. |
Морозильный ларь Liberton LCF-290H | 12 499 грн. |
мороз. ларь liberton lcf 290 h | 13 269 грн. |
Морозильна камера LIBERTON LCF-290 Н | 11 808 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Liberton LCF 290 H
Ціни на Liberton LCF 290 H |
---|---|---|---|---|
Liberton LCF 145 H 145 л | від 6 199 грн. | 8 пропозицій | ||
Liberton LCF 290 H 290 л | від 10 499 грн. | 26 пропозицій | ||
Liberton LCF 380 H 380 л | від 12 799 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →