Морозильний лар Liberton LCF 380 H 380 л
Liberton LCF 380 H 2021 ріквеликий об'єм |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LCF 380 H 380 л
Усі ціни 19 →Морозильна скриня Liberton LCF-380H | 15 999 грн. |
Морозильный ларь Liberton LCF-380H | 15 999 грн. |
Морозильный ларь Liberton lcf-380h, White, общий объем 380 л, класс энерго | 15 435 грн. |
Морозильна скриня Liberton LCF-380H, White, загальний об'єм 380 л, клас ен | 13 990 грн. |
Liberton LCF-380H | 15 999 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Liberton LCF 380 H
Ціни на Liberton LCF 380 H |
---|---|---|---|---|
Liberton LCF 145 H 145 л | від 6 199 грн. | 8 пропозицій | ||
Liberton LCF 290 H 290 л | від 10 499 грн. | 26 пропозицій | ||
Liberton LCF 380 H 380 л | від 12 799 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →