Набір інструментів Licota ALT-5002W
Licota ALT-5002W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Licota 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Licota.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Licota ALT-5002W
Набор торцевых головок Licota 5/6"-1 1/4" 24 шт ALT-5002WS | 3 916 грн. |
Набір торцевих головок 1/2" Licota 12-гранних, 5/16-1-1/4", 24 шт ALT-5002 | 3 916 грн. |
Licota Набор торцевих головок Licota 1/2" 5/16 - 1-1/4" 24шт 12 граней (AL | 3 916 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель ALT-5002W — метрична маркування
- Модель ALT-5002WS — дюймова маркування
РекомендуємоПорівняти в таблиці →