Вбудований холодильник Liebherr IRSe 4100
Фото 3 |
Liebherr IRSe 4100 |
|
Компактний і при цьому досить місткий вбудований холодильник, здатний забезпечити ефективне та надійне зберігання продуктів. Його компактні розміри та місткість роблять його добрим вибором для невеликих кухонь або квартир, де кожен квадратний сантиметр важливий. Так, висота корпусу пристрою становить 121.8 см, при цьому загальний корисний об'єм становить 207 л. Важливо звернути увагу, що модель обладнана однією камерою і позбавлена звичної морозилки.
Холодильне відділення об'ємом 207 л нараховує 5 полиць із загартованого скла, що забезпечує зручне розміщення продуктів різного розміру. Наявність зони вологості EasyFresh дозволяє створити оптимальні умови зберігання овочів та фруктів, продовжуючи їх термін придатності та зберігаючи їхню свіжість. Технологія швидкого охолодження дозволяє швидко зменшити температуру всередині холодильника після додавання свіжих продуктів. Також звернемо увагу на можливість встановлення модуля SmartDevice-Box, який надає можливість керування холодильником через Wi-Fi. Моделі надано клас енергоспоживання A++. Серед іншого модель може похвалитися сенсорним керуванням та рівнем шуму не вище 37 дБ. Компактний габарити та ковзний тип кріплення роблять установку пристрою простою та зручною.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr IRSe 4100
Усі ціни 32 →Холодильник Liebherr IRSe 4100 | 35 090 грн. |
Вбудований холодильник LIEBHERR IRSe 4100 | 33 240 грн. |
Liebherr IRSe 4100 IRSE4100 | 35 099 грн. |
Liebherr IRSe 4100 офіційна гарантія 36 міс відвантаження день в день | 33 399 грн. |
Холодильна камера Liebherr IRSe 4100 | 34 135 грн. |