Морозильна камера Liebherr Plus GNe 46Z5 200 л
Фото 10 |
Liebherr Plus GNe 46Z5 |
|
Окрема морозильна шафа з підтримкою технології NoFrost, можливістю встановлення в нішу та збільшеним об'ємом до 200 л. Система фронтальної вентиляції дозволить безпечно інтегрувати модель у шафу чи кухонний гарнітур. При цьому виробником передбачена також і можливість установки пристрою в приміщенні, що не опалюється - даний агрегат допустимо розміщувати в підвалі, гаражі або на балконі.
Система VarioSpace робить сховище більш зручним та містким. Є зручна панель керування з великим сенсорним екраном. Морозильна шафа Liebherr Plus GNe 46Z5 додатково може похвалитися компресором з окремим кожухом шумоізолюючим, що робить агрегат більш тихим (рівень створюваного під час роботи шуму не перевищує 38 дБ). Дверні петлі доповнені доводчиком ходу, який автоматично закриває стулку.
Є система Easy Open, що помітно спрощує відкривання дверної стулки. Всі контейнери та полиці можна сміливо чистити в посудомийній машині. Один із ящиків створений у форматі SpeceBox XL, даючи можливість легко завантажувати крупнокускові продукти. Цей морозильник підтримує встановлення модуля бездротового зв'язку SmartDeviceBox. Серед іншого виробником передбачена система суперзаморозки з автоматичним вимкненням. Існує звуковий сигнал оповіщення про сервісні події.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr Plus GNe 46Z5 200 л
Усі ціни 7 →Морозильна камера Liebherr GNe 46Z5 | 27 299 грн. |
Морозильная камера Liebherr GNe 46Z5 | 34 644 грн. |
Liebherr GNE46Z5 | 30 320 грн. |
Liebherr GNE46Z5 | 31 078 грн. |
Liebherr GNE46Z5 | 31 836 грн. |
Liebherr Plus GNe 46Z5 | 42 107 грн. |
Liebherr Plus GNe 46Z5 | 43 134 грн. |
Модификації Liebherr Plus GNe 46Z5
Ціни на Liebherr Plus GNe 46Z5 |
---|---|---|---|---|
Liebherr Plus GNe 42Z4 161 л | від 28 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Liebherr Plus GNe 46Z5 200 л | від 27 299 грн. | 7 пропозицій | ||
Liebherr Plus GNe 50Z6 239 л | від 31 480 грн. | 10 пропозицій | ||
Liebherr Plus GNe 52Z7 278 л | від 34 030 грн. | 7 пропозицій |