Електрогенератор Lifan LF12000E-3
Фото 6 |
Lifan LF12000E-3 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lifan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lifan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lifan LF12000E-3
Бензиновий генератор LIFAN LF12000E-3 188006 | 90 850 грн. |
Генератор бензиновий Lifan LF12000E-3 101324-20 | 92 460 грн. |
Генератор бензиновый Lifan LF12000E-3 | 92 460 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →