М'яч для фітнесу / фітбол Zelart 1980-65
Zelart 1980-65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zelart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zelart.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zelart 1980-65
Усі ціни 6 →Фітбол FI-1980-65 Zelart гладкий глянець 65см 800г PVC ABS технологія фіол | 457 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол гладкий глянсовий 65 см Zelart My Fit 1980-65 Blac | 464 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол глянсовий Zelart FI-1980-65 65см фіолетовий | 428 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол глянсовий Zelart FI-1980-65 65см бірюзовий | 428 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол глянсовий Zelart FI-1980-65 65см чорний | 428 грн. |
М'яч для фітнесу фітбол гладкий глянцевий 65 см Zelart 1980-65 Black | 484 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →