М'яч для фітнесу / фітбол LiveUp LS3569
LiveUp LS3569 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LiveUp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LiveUp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LiveUp LS3569
Усі ціни 6 →Фитбол LiveUP Half Massage Ball LS3569 малиновый | 774 грн. |
Фітбол масажний з насосом LiveUp Half Massage Ball (LS3569) | 774 грн. |
Фітбол масажний з насосом LiveUP HALF MASSAGE BALL червоний 65см/1000гр LS | 682 грн. |
Фітбол масажний LiveUp Half Massage Ball (LS3569) з насосом | 735 грн. |
Фітбол масажний з насосом LiveUp HALF MASSAGE BALL 65см (LS3569) | 774 грн. |
Фітбол масажний із насосом LiveUp HALF MASSAGE BALL (LS3569) Розовий | 1 375 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →