Телевізор Loewe Bild i.65 65 "
Фото 7 |
Loewe Bild i.65 65 "
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Loewe Bild i.65 65 "
Телевізор Loewe bild i.65 dr+ | 164 000 грн. |
Loewe Bild i.65 | 202 048 грн. |
Телевізор Loewe Bild i.65 65 " | 178 656 грн. |
Телевізор Loewe bild i.65 dr+ (60435D70) | 179 899 грн. |
Модификації Loewe Bild i.65
Ціни на Loewe Bild i.65 |
---|---|---|---|---|
Loewe Bild i.48 48 " | від 108 195 грн. | 5 пропозицій | ||
Loewe Bild i.55 55 " | від 121 188 грн. | 4 пропозиції | ||
Loewe Bild i.65 65 " | від 164 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →