Телевізор Loewe Bild v.55 55 "
Відео 1Фото 3 |
Loewe Bild v.55 55 "
55 "65 "
Екран:55 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Loewe Bild v.55 55 "
Усі ціни 9 →Телевізор Loewe bild v.55 dr set (60411D50) | 126 972 грн. |
Loewe bild v.55 dr+ офіційна гарантія | 117 999 грн. |
Телевізор Loewe bild v.55 dr+ set (60411d50) | 130 600 грн. |
Телевизор Loewe bild v.55 dr+ set (60411D50) 60411D50 | 122 905 грн. |
LOEWE bild v.55 dr+ 60411D50 | 118 699 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Loewe Bild v.55
Ціни на Loewe Bild v.55 |
---|---|---|---|---|
Loewe Bild v.55 55 " | від 117 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Loewe Bild v.65 65 " | від 197 499 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →