Плита LOFRA PG 126 SMFE+DMFT/2AEO жовтий
Фото 6 |
LOFRA PG 126 SMFE+DMFT/2AEO жовтий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOFRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOFRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOFRA PG 126 SMFE+DMFT/2AEO жовтий
LOFRA PG126SMFE+DMFT/2AEO | 262 400 грн. |
LOFRA PG126SMFE+DMFT/2AEO | 268 960 грн. |
LOFRA PG126SMFE+DMFT/2AEO | 275 520 грн. |
LOFRA PG 126 SMFE+DMFT/2AEO | 323 654 грн. |
LOFRA PG 126 SMFE+DMFT/2AEO | 331 548 грн. |
Модификації LOFRA PG 126 SMFE+DMFT/2AEO
Ціни на LOFRA PG 126 SMFE+DMFT/2AEO |
---|---|---|---|---|
LOFRA PBI 126 SMFE+DMFT/2AEO бежевий | від 323 654 грн. | 2 пропозиції | ||
LOFRA PR 126 SMFE+DMFT/2AEO бордовий | від 323 654 грн. | 2 пропозиції | ||
LOFRA PG 126 SMFE+DMFT/2AEO жовтий | від 262 400 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA P 126 SMFE+DMFT/2AEO нержавіюча сталь | від 323 695 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →