Вантажна шина Long March LM216 295/80 R22.5 152M
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Long March LM216 295/80 R22.5 152M 295/80 R22.5 " 152 M 315/80 R22.5 " 156 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Long March 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Long March.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Long March LM216 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 14 →Long March LM216 (рульова вісь) 295/80 R22.5 152/149M | 10 638 грн. |
Long March LM216 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 9 250 грн. |
LONG MARCH LM216 (рульова) 295/80R22.5 152/149M | 8 878 грн. |
LONG MARCH LONG MARCH LM216 (рульова) 295/80R22.5 152/149M | 8 920 грн. |
LongMarch LM-216 (295/80R22.5 152M) | 9 416 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Long March LM216 295/80 R22.5 152M
Ціни на Long March LM216 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Long March LM216 295/80 R22.5 152M | від 8 878 грн. | 14 пропозицій | ||
Long March LM216 315/80 R22.5 156M | від 9 464 грн. | 14 пропозицій |