Вантажна шина Goldshield HD797 315/70 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Goldshield HD797 315/70 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goldshield 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goldshield.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goldshield HD797 315/70 R22.5 154M
Усі ціни 12 →Goldshield HD797 (рульова вісь) 315/70 R22.5 154/150M | 9 934 грн. |
Goldshield HD797 (рулевая) (315/70R22.5 154M) | 9 018 грн. |
Грузовые шины Goldshield HD797 (рулевая) 315/70 R22.5 154/150M 20PR 100150 | 8 815 грн. |
Вантажна шина Goldshield HD797 (рульова) 315/70R22.5 154/150M | 9 843 грн. |
Goldshield Вантажна шина Goldshield HD797 (рульова) 315/70R22.5 154/150M | 9 889 грн. |
ще 7 пропозицій