Самокат Lorelli Thunderbird
Відео 1Фото 13 |
Lorelli Thunderbird |
|
Простий, яскравий та порівняно недорогий класичний самокат, призначений для молодих та активних райдерів. Поєднання міцності та безпеки роблять його добрим вибором для дітей віком від 5 років, при цьому максимально допустиме навантаження на конструкцію становить 50 кг. Lorelli Thunderbird - самокат, розрахований на комфортне та безпечне катання. Оснащений поліуретановими колесами діаметром 10 см, які забезпечують відмінну якість ковзання та маневреність на різних поверхнях.
Самі колеса виготовлені із міцного поліуретанового матеріалу, що забезпечує довговічність та стабільність при катанні. Також виробник подбав про підшипники класу ABEC 7, які забезпечують плавне та легке обертання коліс, що дозволяє дітям легко керувати самокатом та насолоджуватися комфортним катанням. Висота розташування керма регулюється користувачем, а сама конструкція виробу складається. З таким самокатом діти можуть розвивати баланс, координацію та моторику, а також отримувати задоволення від активного відпочинку на свіжому повітрі. Він ідеально підходить для молодих райдерів, які тільки розпочинають свою подорож у світ самокатів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lorelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lorelli.
Купити Lorelli Thunderbird
Усі ціни 22 →Самокат Lorelli Thunderbird (caribbean blue) | 1 477 грн. |
Самокат Lorelli THUNDERBIRD (caribbean blue) | 1 333 грн. |
Самокат Lorelli Thunderbird graphite grey (THUNDERBIRD graphit grey) | 1 651 грн. |
Самокат Lorelli Thunderbird caribbean blue (THUNDERBIRD caribb blue) THUND | 1 300 грн. |
Lorelli Thunderbird caribbean blue (THUNDERBIRD caribb blue) THUNDERBIRD c | 1 766 грн. |