Самокат iTrike SR 2-010-4
Фото 7 |
iTrike SR 2-010-4 |
|
Порівняно недорогий, легкий, маневрений і механічний самокат, що складається, для вікової групи райдерів від 5 років. Модель представлена на ринку у 2023 році та позиціонується виробником у бюджетний ціновий сегмент. Втім, подібна модель може вільно витримувати навантаження до 80 кг, завдяки чому може використовуватися, зокрема й багатьма дорослими користувачами. Виріб отримав сталеву раму, завдяки чому може похвалитися порівняно невисокою вагою та гарною міцністю.
Великі колеса діаметром 20 см з легкістю долають навіть серйозні нерівності дороги. До того ж, поліуретан, з якого виготовлені колеса, стійкий до перепадів температур та механічних впливів. Самокат iTrike SR 2-010-4 має в своєму розпорядженні класичне ножне гальмо, що дозволяє скидати швидкість простим натисканням на платформу над заднім колесом. Модель добре адаптується під індивідуальні параметри користувачів, що дозволяє налаштувати висоту розташування керма під зростання райдера (максимальна висота становить 98 см). Для зручності зберігання та перенесення виріб можна скласти до компактних розмірів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Купити iTrike SR 2-010-4
Усі ціни 73 →Самокат iTrike Чорний (SR 2-010-4) | 1 177 грн. |
Самокат iTrike SR 2-010-4 блакитний (24019) | 1 210 грн. |
Самокат iTrike (SR 2-010-4 green) | 1 175 грн. |
Самокат iTrike SR 2-010-4 (white) | 1 018 грн. |
Самокат iTrike SR 2-010-4 Orange (SR 2-010-4 orange) | 1 132 грн. |