Секатор LOWE 7.104
Фото 6 |
LOWE 7.104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOWE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOWE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOWE 7.104
Секатор LÖWE Original (7.104) | 2 230 грн. |
Секатор с наковаленкой LOWE Original 7.104 | 2 390 грн. |
Садовий секатор із наковаленкою LOWE 7.104 (7.104) V32745 | 2 230 грн. |
Секатор Lowe Original 7.104 з ковадлом | 2 609 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →