Секатор LOWE 6.109
Фото 4 |
LOWE 6.109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOWE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOWE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOWE 6.109
Секатор LÖWE Original (6.109) | 2 750 грн. |
Секатор с наковаленкой LOWE Original 6.109 | 2 750 грн. |
Технологічний секатор із наковаленкою LOWE Original 6.109 (6.109) V32343 | 2 750 грн. |
Секатор Lowe Original 6.109 з ковадлом | 3 218 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →