Секатор LOWE 7.109
Фото 3 |
LOWE 7.109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOWE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOWE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOWE 7.109
Секатор LÖWE Original (7.109) | 2 700 грн. |
Секатор с наковаленкой LOWE Original 7.109 | 2 700 грн. |
Садовий секатор із наковаленкою LOWE Original 7.109 (7.109) V32746 | 2 700 грн. |
Секатор Lowe Original 7.109 з ковадлом | 3 159 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →