Кондиціонер Luxeon ACL-SH13NW 35 м²
Luxeon ACL-SH13NW 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
Споживання:1300/1200 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ACL-SH13NW
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxeon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxeon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Luxeon ACL-SH13NW
Ціни на Luxeon ACL-SH13NW |
---|---|---|---|---|
Luxeon ACL-SH08NW 21 м² | від 9 580 грн. | 1 пропозиція | ||
Luxeon ACL-SH10NW 26 м² | від 8 001 грн. | 1 пропозиція | ||
Luxeon ACL-SH13NW 35 м² | від 8 401 грн. | 1 пропозиція | ||
Luxeon ACL-SH20NW 52 м² | від 9 275 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →