Кондиціонер DAIKO ASP-H12CN 35 м²
DAIKO ASP-H12CN 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
Споживання:1280/1270 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ASP-H12CN
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAIKO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAIKO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAIKO ASP-H12CN 35 м²
Усі ціни 8 →Спліт-система Daiko Lux ASP-H12CN | 16 018 грн. |
Кондиционер daiko asp-h12cn | 12 027 грн. |
Кондиционер Daiko ASP-H12CN | 12 636 грн. |
Кондиционер Daiko ASP-H12CN (R410) | 11 030 грн. |
Кондиціонер DAIKO ASP-H12CN | 11 340 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації DAIKO ASP-H12CN
Ціни на DAIKO ASP-H12CN |
---|---|---|---|---|
DAIKO ASP-H12CN 35 м² | від 11 030 грн. | 9 пропозицій | ||
DAIKO ASP-H36CN 92 м² | від 16 790 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →