Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12USP8 35 м²
8 350 грн. Купити! Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12USP8Arizona.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Cooper&Hunter CH-S12USP8 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
Споживання:1425/1360 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CH-S12USP8
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Sasha
9 серпня 2010, 12:11
Где скачать инструкцию по пользованию CH-S12USP #
как установить предельную температуру в режиме охлаждения.
Очень контрастно действуют холодные потоки воздуха.
anonim
14 червня 2020, 12:41
Не сохраняются настройки жалюзиюне становится в нужное положение после выкл #
Показано 3 із 9 запитань
ще 6 запитань
Додаткові функції і можливості кондиціонера Cooper&Hunter CH-S12USP8:
Дезодоруючий очищаючий фільтр:
Видаляють неприємні запахи з приміщення, маючи можливість фільтрувати шкідливі частинки розміром 0,01 мікрон і поглинаючи викликають запах мікрочастинки.
Супер HEPA фільтр:
Супер HEPA фільтри мають мінімальну ефективність 99,97% при уловлювання часток розміром 0,3 мікрон в що проходить через них повітрі.
- Високоефективний компресор (використаний ультрапрецизійний механізм)
- Кондиционеры C&H имеют микропроцессоры оснащенные интеллектуальной технологией контроля “fuzzy logic”
- Вентилятор зі зміщеними лопатями (для збільшення циркуляції повітря при низькому шумі)
- Внутрішня поверхня мідної трубки виконана з канавками (для збільшення теплообміну)
- Подвійні жалюзі (для збільшення контролю за повітряними потоками)
Модификації Cooper&Hunter CH-S12USP8
Ціни на Cooper&Hunter CH-S12USP8 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-S07USP8 20 м² | від 11 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-S09USP8 25 м² | від 8 180 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter CH-S12USP8 35 м² | від 8 350 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →