Кухонна мийка Luxor Maienblute 78x50 780x500
Фото 9 |
Luxor Maienblute 78x50 620x500780x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Luxor Maienblute 78x50 780x500
Усі ціни 8 →Luxor Maienblute WH 78 x 50 | 4 370 грн. |
Гранітна кухонна мийка Luxor Maienblute BK 78 x 50 + сифон, перелив, горло | 4 770 грн. |
Luxor Maienblute WH 78 x 50 + Змішувач кухоний Luxor Zeus Solide WH | 6 790 грн. |
Luxor Maienblute BG 78 x 50 | 4 370 грн. |
Luxor Maienblute BG 78 x 50 + змішувач Luxor Majestic Retro в комплекті | 6 435 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Luxor Maienblute 78x50
Ціни на Luxor Maienblute 78x50 |
---|---|---|---|---|
Luxor Maienblute 62x50 620x500 | від 3 990 грн. | 3 пропозиції | ||
Luxor Maienblute 78x50 780x500 | від 3 970 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →