Кухонна мийка Adamant Optimaks 780x500
Фото 5 |
Adamant Optimaks |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adamant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adamant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adamant Optimaks 780x500
Усі ціни 84 →Кухонна мийка Adamant Optimaks 77,5*49,5*20 см Ivory-08 | 5 404 грн. |
Мийка кухонна з граніту ADAMANT Optimax 78*50 см айворі | 5 353 грн. |
Мийка кухонна з граніту ADAMANT Optimax 78*50 см темний сірий | 5 353 грн. |
Кухонна мийка з граніту ADAMANT Optimax 78*50 см терра | 5 353 грн. |
Мийка кухонна з граніту ADAMANT Optimax 78*50 см чорний | 5 353 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →