Електрочайник Maestro MR-063 2200 Вт 1.7 л
Фото 8 |
Maestro MR-063 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-063 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 30 →Maestro 063-MR-BLACK | 570 грн. |
Електрочайник Maestro MR-063-BLACK | 559 грн. |
Чайник Maestro MR-063 White MR-063- white | 509 грн. |
Електрочайник Maestro MR-063B | 585 грн. |
Чайник Maestro MR-063 Білий (MR-063-WHITE) | 669 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості електрочайника Maestro MR-063:
- Захист від перегріву
- Обертання на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →